Spora część naszego życia poświęcana jest na zakupy. Wydajemy pieniądze na jedzenie, napoje, ubrania, szkolenia, książki i inne pierdoły, które bardzo często są nam do niczego niepotrzebne. I to właśnie o tym piszę w tej części mojego bloga.

Piszę tu nie tylko o moich ostatnich zakupach, przygodach z zakupami na raty czy też o wydatkach na utrzymanie rodziny, ale też o tym, na co pieniędzy nie warto wydawać. Zdarza mi się również pisać na przykład o tym, co kupić na prezent: żonie, szwagierce czy teściowej. Bo to w końcu też zakupy.

Mam nadzieję, że ta część mojego bloga pomoże Ci w racjonalnym wydawaniu pieniędzy i w uniknięciu błędów, które przytrafiają się między innymi własnie mi :D.

26 lipca 2018
Mój pierwszy raz... z zakupami na raty

Mój pierwszy raz… z zakupami na raty

Mówi się, że pierwszy raz nigdy nie jest satysfakcjonujący. Że dla kobiety to ból, a dla faceta nerwy i stres. Mam nadzieję, że w przypadku mojego pierwszego razu będzie inaczej, że będzie miło, przyjemnie i bezstresowo. Bo jakiś czas temu miałem okazję po raz pierwszy kupić coś na raty. Ja wiem, że pewnie zdecydowana większość ludzi na raty kupowała […]