Wiersze

Nie jestem poetą, to pewne. Ale powiem Ci, że moja znajomość z żoną zaczęła się od wiersza, który specjalnie dla niej napisałem. Postanowiłem go tutaj opublikować z myślą o tym, że w przyszłości zdarzy mi się napisać jeszcze nie jeden wiersz.

No i zdarzyło się, chociażby z okazji urodzin chrześnicy czy też przy odejściu z pracy. Nigdy jednak wiersze te nie były opublikowane.

Kiedyś to zmienię. Kiedyś zacznę więcej wierszować i zapełnię tę kategorię ciekawymi wierszykami, który mógłby się pochwalić nie jeden pięciolatek!

Życzenia wielkanocne wierszem pisane

Życzenia wielkanocne wierszem pisane

Wielkanocny czując klimat wiersz dziś chciałem tu napisać Lecz pomysłów mi brakuje, w szkole dostałbym dziś dwóję Powiem zatem prosto z mostu, mój Ty drogi czytelniku, Że Ci życzę całkiem dobrze: byś radości miał bez liku, Aby jajka smakowały i byś zdrowy był jak ryba. Najważniejsze jednak sprawa, wiemy o tym dobrze chyba, Ciesz rodziną

Wiersz dla Katarzyny

Wiersz dla Katarzyny

Miałem napisać dziś o czymś innym, ale niestety tak mi się życie układa, że nie mam czasu na rozwinięcie planowanego tematu. Postanowiłem więc podzielić się dziś z Tobą moim największym osiągnięciem w zakresie wierszopisarstwa… To były pierwsze imieniny Katarzyny, wtedy mojej dziewczyny, a dziś mojej żony. Nie chciałem dawać jej czegoś, co jest oklepane i co

Przewiń do góry