Życie to sztuka wyborów. Życie to coś, co zmusza Cię do błędów. Życie to labirynt, który musisz przejść popełniając jak najmniej błędów.

Wszystkim nam zdarza się jednak błędy te popełniać. Jedni robią to częściej, inni rzadziej. Jedne błędy są bardzo kosztowne, inne mniej.

Chciałbym podzielić się z Tobą również poradami odnośnie życia, które wydają mi się sensowne. Mam nadzieję, że dzięki temu uznasz mnie za rozsądnego człowieka, a jeśli nie, to że przynajmniej w czymś Ci to pomoże. Nie ma bowiem innej opcji, czasem zdarza mi się zrobić i powiedzieć coś mądrego, chciałbym, abyś tego posłuchał.

27 sierpnia 2018
Kiedy dziecko mówi mama i tata?

O tym jak TERAZ uczę dziecko samodzielnego zasypiania

Kwestia związana z samodzielnym zasypianiem pojawiała się na moim blogu już wielokrotnie. A to dlatego, że Andrzej od małego pragnął zasypiać na naszych rękach. Z czasem stało się to męczące. Kiedy już postanowił, że może zasypiać w łóżku, to i tak ja musiałem w tym łóżku siedzieć lub leżeć obok niego. To już tak bardzo mnie nie wkurzało, ale […]
31 lipca 2018
Jesteś na wakacjach? Nie zapraszaj złodzieja do swojego domu

Jesteś na wakacjach? Nie zapraszaj złodzieja do swojego domu

Gdybym był złodziejem, to najprawdopodobniej okradałbym domy i mieszkania osób, które mógłbym obserwować za pośrednictwem mediów społecznościowych. W końcu to doskonałe źródło informacji o tym, które domy stoją puste i spokojnie można spróbować do nich wejść, aby wynieść to, co najcenniejsze. Taki złodziej może nas sobie obserwować i z całą pewnością niejeden tak robi. Dzięki temu wie, kiedy jego […]