Książki

Jak wiadomo każdy pracujący rodzic ma całą masę wolnego czasu. Może poświęcać go między innymi na oglądanie filmów, skoki na bungee, pisanie książek lub też na ich czytanie.

To oczywiście ironia. Bo rodzic małych dzieci czasu nie ma prawie wcale. Jeśli jednak już go ma, to musi starać się go jakoś efektownie wykorzystać. Ja część tego czasu poświęcam na czytanie książek, sprawia mi to przyjemność. Czasem czytam coś całkowicie luźnego, a czasem sięgam po książki związane z moją pracą chcąc poprawić swoją wiedzę odnośnie marketingu, reklamy czy copywritingu.

W tym miejscu znajdziesz moje opinie o książkach, recenzje i  wnioski, które nasuwają mi się po przeczytaniu kolejnych pozycji. Mam nadzieję, że mój blog o książkach przypadnie Ci do gustu i będziesz tu wracał, aby znaleźć jakieś ciekawe propozycje, dzięki którym przeczytasz coś ciekawego i pouczającego.

Od Tofika nawet ja mogłem się czegoś nauczyć

Od Tofika nawet ja mogłem się czegoś nauczyć

Jakiś czas temu na półce Andrzeja wylądowała nowa książka. Taka najbardziej poważna ze wszystkich, które miał dotychczas. Najbardziej poważna z uwagi nie tylko na to, że ma miękką okładkę, ale też sporą ilość liter składających się na zdania. Dotychczas kupowaliśmy Andrzejkowi książeczki krótkie i zwięzłe. Książeczka „Tofik i wielka wygrana” była pierwszym razem, kiedy to

Zabijajcie polityków - opinia i recenzja

Zabijajcie polityków – Jarosław Kaczyński. Warto przeczytać!

Czasem nie rozumiem dlaczego w Polsce nie promuje się dobrych książek. Chcąc to zmienić chciałem w kilku słowach zapoznać Cię z tą napisaną przez Jarosława Kaczyńskiego, której pięknie brzmiący tytuł to Zabijajcie polityków. Wiedz więc, że czytam książki, a dobrymi pozycjami nie zawaham się z Tobą podzielić. A że Zabijajcie polityków, to pozycja według mnie bardzo dobra, to i od

Przewiń do góry