Paralaksa tła

Idzie Dzień Matki. Pamiętaj o mamie i… żonie!

O Dniu Matki piszę z lekkim wyprzedzeniem, a to dlatego, że mam obawy, że wielu moich czytelników może być tak zarobionych i tak zaabsorbowanych wychowywaniem dziecka, że dzień ten może im zwyczajnie umknąć. Przypominam więc już dziś: najwyższa pora na poszukanie dla mam jakiegoś prezentu. Chociaż one i tak pewnie najbardziej zadowolone będą z Twojej pamięci, odwiedzin i dobrych życzeń.

Chcę jednak, abyś pamiętał nie tylko o swojej mamie, ale też o mamie Twoich dzieci. Do pewnego czasu to Ty odpowiadasz za to, aby dziecko pamiętało o pewnych wyjątkowych okolicznościach. A bez wątpienia należy do nich Dzień Mamy. Już teraz ucz dzieciaka, aby zawsze o nim pamiętał. Swoją drogą to przecież będzie wyjątkowo słodkie, gdy roczne, dwu lub trzyletnie dziecko pobiegnie do swojej mamy z kwiatuszkiem. Zwłaszcza gdy przeżywa z nią Dzień Matki po raz pierwszy (to w przypadku tych najmłodszych). Wzruszony będziesz Ty i Twoja żona. Będzie jej bardzo miło.

To tyle na dziś. Po prostu chcę, abyś pamiętał, żeby w Dniu Matki zrobić piękny prezent Twojej żonie.

Dołącz do mnie w Social Mediach
Będzie Ci tam dobrze. Obiecuję.

No i nie zapomnij udostępnić tekstu znajomym

Zbyszek
Zbyszek
Cześć Jestem szczęśliwy, że chciało Ci się zapoznać z całą treścią tego wpisu. Mam nadzieję, że dobrze Ci się go czytało. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz zamieścić jakiś komentarz do wpisu. Ale pamiętaj - nie spamuj!

1 Komentarz

  1. ZbyszekmattPalka napisał(a):

    Ja mojej mamie zasponsorowałem na dzień matki chromecast’a jako, że uwielbia filmy i oczywiście nie wytrzymałem i dałem jej go przed wcześnie. ;P Teraz czas kupić jakiś voucher do SPA i dać go w faktyczny dzień.. 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do mnie w Social Mediach
Będzie Ci tam dobrze. Obiecuję.

Ta strona używa plików cookies Więcej

Ta strona używa plików cookies korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij