Paralaksa tła

Idzie Dzień Matki. Pamiętaj o mamie i… żonie!

O Dniu Matki piszę z lekkim wyprzedzeniem, a to dlatego, że mam obawy, że wielu moich czytelników może być tak zarobionych i tak zaabsorbowanych wychowywaniem dziecka, że dzień ten może im zwyczajnie umknąć. Przypominam więc już dziś: najwyższa pora na poszukanie dla mam jakiegoś prezentu. Chociaż one i tak pewnie najbardziej zadowolone będą z Twojej pamięci, odwiedzin i dobrych życzeń.

Chcę jednak, abyś pamiętał nie tylko o swojej mamie, ale też o mamie Twoich dzieci. Do pewnego czasu to Ty odpowiadasz za to, aby dziecko pamiętało o pewnych wyjątkowych okolicznościach. A bez wątpienia należy do nich Dzień Mamy. Już teraz ucz dzieciaka, aby zawsze o nim pamiętał. Swoją drogą to przecież będzie wyjątkowo słodkie, gdy roczne, dwu lub trzyletnie dziecko pobiegnie do swojej mamy z kwiatuszkiem. Zwłaszcza gdy przeżywa z nią Dzień Matki po raz pierwszy (to w przypadku tych najmłodszych). Wzruszony będziesz Ty i Twoja żona. Będzie jej bardzo miło.

To tyle na dziś. Po prostu chcę, abyś pamiętał, żeby w Dniu Matki zrobić piękny prezent Twojej żonie.

Spodobało się? Daj lajka lub udostępnij znajomym. Za każdym razem, kiedy tego nie zrobisz, uronię małą łezkę.
Zbygniew
Zbygniew
Cześć Jestem szczęśliwy, że chciało Ci się zapoznać z całą treścią tego wpisu. Mam nadzieję, że dobrze Ci się go czytało. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz zamieścić jakiś komentarz do wpisu. Ale pamiętaj - nie spamuj!

1 Komentarz

  1. Zbygniew mattPalka napisał(a):

    Ja mojej mamie zasponsorowałem na dzień matki chromecast’a jako, że uwielbia filmy i oczywiście nie wytrzymałem i dałem jej go przed wcześnie. ;P Teraz czas kupić jakiś voucher do SPA i dać go w faktyczny dzień.. 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *