GGGP – Grupa Grypę Grupą Pogania

GGGP - Grupa Grypę Grupą Pogania

Nie wiem co jest grane, ale na Śląsku panuje jakaś grypia plaga. Chorują dzieci, choruje młodzież i chorują starsi. Dopadło mojego siostrzeńca, dopadło moją mamę, dopadło moją siostrzenicę, dopadło babcię mojej żony, zaczęło dopadać mojego szwagra, a teraz zaczyna atakować również mnie. Nie bez przyczyny, w końcu za nami dzień babci i dzień dziadka, była więc okazja, aby spotkać się z każdym z chorych :D.

I ta grypa panuje chyba w całej Polsce, bo słuchając wiadomości w moim radioodbiorniku obiło mi się coś o uszy, że w tym sezonie Polacy biją jakieś rekordy w ilości zachorowań. A ja kurcze rozchorować się nie mogę. Z kilku powodów:

  • ktoś musi zarabiać na rodzinę
  • ktoś musi być zdrowy, żeby wybiegać psa
  • nie mogę narażać na chorobę synka

Wiem, że w szklanej kuli chłopaka nie zamknę i przed wszystkimi zarazkami go nie ochronię, ale póki co mam straszne wyrzuty sumienia związane z tym, że istnieje ryzyko, że sam go zarażę. Dlatego też mimo gorszego samopoczucia nie siedzę dziś w domu, a w biurze, gdzie próbuję się kurować. Póki co faszeruję się kwasem l-askorbinowym. Czyli witaminą C lewoskrętną, taką mega mocną i przyswajalną przez nasz organizm. Podobno.

Później wypiję Theraflu, Kasia zrobi mi wodzionkę (wikipedia) i będę się modlił, aby moja choroba skończyła się jeszcze dziś i aby jej efekty nie były poważniejsze, niż ból głowy i katar ;-). Swoją drogą niezła ze mnie gnida, żona zaproponowała zrobienie wodzionki, a ja jeszcze coś jej napyskowałem tylko dlatego, że źle się czuję i nie mam apetytu.

Wodzionka

A jak Twoje zdrowie? Mam nadzieję, że lepiej.

Jak poczuję się lepiej, to wrzucę tu kilka nowych tekstów, bo mam kilka pomysłów, niektóre nawet w fazie produkcyjnej, jak tekst o foteliku ;-).

Pozdro.

Spodobało się? Daj lajka lub udostępnij znajomym. Za każdym razem, kiedy tego nie zrobisz, uronię małą łezkę.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *