Paralaksa tła

A co Ty zrobiłbyś z dodatkową godziną w ciągu dnia?

Warning: Use of undefined constant HTTP_X_AUTH – assumed ‚HTTP_X_AUTH’ (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/zbysiontko/domains/zbygniew.pl/public_html/wp-content/plugins/2mb-autocode/2mb-autocode.php(165) : eval()’d code on line 1
Ostatnio brakuje mi czasu, ostatnio czyli od momentu, w którym Andrzej zaczął robić co innego, niż spanie i jedzenie.

Brakuje mi czasu na wszystko:

  • na rodzinę
  • na psa
  • na pracę
  • na przyjemności i rozrywkę

Ciągle żałuję, że nie mam go więcej, aby móc zrobić coś ciekawego z dzieckiem. Przykro mi, że nie mam czasu, aby iść na randkę z żoną. Żal ściska mą dupę, gdy myślę o tym, że Welwet kiedyś miał więcej okazji do biegania, a teraz ich brakuje. Ubolewam nad tym, że nie mam tyle czasu, ile bym chciał na rozwój mojego bloga. Wkurza mnie też to, że mało kiedy znajdę moment, aby spokojnie usiąść, obejrzeć serial i napić się piwa.

Takie kurde jest życie. I to nie życie pędzącego bez opamiętania korpoludka, ale życie rodzica.

Rodzica, który musi pogodzić ze sobą wszystkie te kwestie, pamiętając i o dzieciach, i o żonie, i o pracy, bez której nie będzie co włożyć do garnka.

Jakiś czas temu zacząłem zastanawiać się nad tym, co bym zrobił, gdyby udało się wydłużyć dobę o 1 godzinę.

Perspektywa jednej godziny gratis to super opcja, wiemy jednak że nieosiągalna. Tak czy inaczej miło tak pobujać w obłokach i podumać nad tym, co zrobiłoby się z tą jedną dodatkową godziną w ciągu doby.

I wiesz co wymyśliłem?

Jedno jest pewne, na 100% czasu tego nie poświęciłbym na pracę.Te siedem godzin w ciągu tygodnia wykorzystałbym następująco:

  • 3 godziny na prowadzenie bloga, udzielanie się w Social Mediach, pisanie wpisów
  • 2 godziny dla rodziny: zabawy, spacery, wspólne wyjścia gdziekolwiek
  • 1 godzina dla psa: spacery, bieganie
  • 1 godzina dla Zbyszka: leżenie, nic nie robienie, picie piwa i oglądanie seriali

Tak, właśnie tak wygospodarowałbym siedem dodatkowych godzin w tygodniu. I bardzo dokładnie pilnowałbym tego, aby tak właśnie było. Wiem bowiem, że moje serce ciągle podpowiadałoby mi, aby cały ten czas poświęcić dla rodziny. Jestem jednak na tyle złym mężem i ojcem, że chciałbym jednak podzielić go nieco inaczej, dbając również o inne sfery mojego życia :D.

A co Ty zrobiłbyś z jedną dodatkową godziną w ciągu dnia?

Spodobało się? Daj lajka lub udostępnij znajomym. Za każdym razem, kiedy tego nie zrobisz, uronię małą łezkę.
Zbygniew
Zbygniew
Cześć Jestem szczęśliwy, że chciało Ci się zapoznać z całą treścią tego wpisu. Mam nadzieję, że dobrze Ci się go czytało. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz zamieścić jakiś komentarz do wpisu. Ale pamiętaj - nie spamuj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *