Chcesz ze mną współpracować?

Świetnie, już do Ciebie idę i przyjaźnie się uśmiecham! Najpierw jednak dowiedz się kim tak właściwie jestem.

Na imię mi Zbyszek, jestem mężem, ojcem, facetem i specjalistą od marketingu internetowego. Prowadzę tego bloga, aby pokazać ludziom, że tata może być aktywnym ojcem, dobrze się przy tym bawiąc. Na blogu piszę o rodzicielstwie, małżeństwie, dzieciach, a także o moich zainteresowaniach, czyli o: gadżetach technologicznych, reklamie w internecie.

Mam wszelkie narzędzia, dzięki którym przeprowadzę dla Ciebie udaną akcję marketingową! Ważniejsze jest jednak to, że udało mi się zbudować fajną społeczność, która słucha tego, co mam do powiedzenia.

DZIAŁAM NIE TYLKO NA BOGU, ALE TEŻ W SM. ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ:

Na Facebooku mam ponad 17 000 fanów, na Instagramie dobijam do  6000, mój kanał na Youtube miewa 30 000 wyświetleń miesięcznie, a filmy publikuję nie tylko tam. Jestem przekonany, że przy wspólnej akcji nie tylko wykorzystamy moje zasięgi, ale też zwiększymy je promując Twoją markę! Czekam na Twoje zapytanie pod adresem: kontakt@zbygniew.pl!

Możliwe formy współpracy

 • Testy produktów i usług (produkty dla dzieci, produkty dla domu i inne, np.: wycieczki, hotele, samochody rodzinne, sprzęt elektroniczny)
 • Artykuły na temat produktu/marki
 • Product placement
 • Wideo
 • Konkursy
 • Współpraca barterowa
 • Przyjmuję przesyłki kreatywne, tak zwane gratiski

Wystawiam FV

Moje opinie są wpływowe!

Wywieram wpływ

MOI CZYTELNICY

Analytics Blog

Demografia Facebook

Osoby obserwujące Facebook

Instagram - Statystyki

Skontaktuj się ze mną!

Jeśli, podobnie jak ja, myślisz, że możemy razem współpracować, to mam nadzieję, że za chwilę się ze mną skontaktujesz. Osobiście nie lubię formularzy kontaktowych, więc zostawiam Ci swojego maila:

kontakt@zbygniew.pl

Formularz kontaktowy znajdziesz niżej, najpierw jednak chcę pokazać Ci TOP11 tekstów na moim blogu, dzięki nim poznasz mnie jeszcze lepiej:

Jak dzieci reagują na fajerwerki

Z taką wiedzą na 100% poradzisz sobie z pieluszkowym zapaleniem skóry

Złote myśli i cytaty o dzieciach, które warto znać

Mój tata bardzo na mnie nakrzyczał, a ja nie wiem dlaczego

Jak wywołać poronienie?

Piwo dla kobiet w ciąży i mam karmiących

8 sposobów na ciemieniuchę

Przepis na pączki, które pójdą w cycki

Odkurzacz Xiaomi Mi Robot, czy to ma sens?

Ile kosztuje dziecko?

Moja opinia o dostawce do wózka Mr Buggy

Formularz kontaktowy (spokojnie, te wiadomości serio do mnie docierają)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Akceptuję politykę prywatności
  Wysyłając wiadomość akceptujesz politykę prywatności na mojej stronie internetowej.

  JESZCZE NIE WIESZ CZY WARTO DO MNIE NAPISAĆ?
  POZWÓL, ŻE POWIEM CI O CZYMŚ JESZCZE

  Jeśli szukasz rzetelnego, pomysłowego, aktywnego i szczerego blogera, z którym zrobić chcesz wyjątkową i atrakcyjną akcję marketingową, to obawiam się, że nie mogłeś lepiej trafić. Mam głowę pełną pomysłów, która mocno pracuje. Jeśli więc masz na to ochotę, to skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy o jakiejś ciekawej formie reklamy, która będzie przyjemna w odbiorze dla moich czytelników. Czytelników, którzy już wkrótce mogą zostać Twoimi Klientami! Oni wiedzą bowiem, że z byle kim nie współpracuję i byle czego nie reklamuję. A Ty przecież jesteś wyjątkowy, nie?

  Mam nadzieję, że wiesz już, że zawodowo zajmuję się marketingiem internetowym. Współpracując ze mną nawiążesz kontakt z człowiekiem, który doskonale wie, co i jak działa w internecie. Mogę pomóc Ci nie tylko w promocji Twojej marki czy produktu, ale też w pozycjonowaniu Twojej strony internetowej. Zamawiając u mnie artykuł sponsorowany możesz mieć pewność, że zrobię wszystko, aby odwiedzany był on nie tylko w dniu publikacji, ale też w czasie późniejszym. Mam dowody na to, że świetnie mi się to udaje!

  Przed chwilą poznałeś wiele szczegółów dotyczących mojego bloga i mojej oferty. Pamiętaj, że przedstawiam w niej tylko część z możliwych form współpracy. Razem z moją rodzinką mamy nieograniczone możliwości, warto z nich skorzystać.

  Nie lękaj się więc i skontaktuj się ze mną. Razem z pewnością wymyślimy coś fajnego.

  Przewiń do góry