Od czasu do czasu wpadam na pomysły związane z nakręceniem materiałów wideo. To właśnie filmy takie zamieszczam, rzecz jasna po opublikowaniu ich na Youtube. Czasem są do nagrania sarkastyczne, czasem życiowe, a czasem całkiem spontaniczne, nakręcone w czasie spaceru z dzieckiem.

Mam nadzieję, że sekcja wideo znajdująca się na moim blogu taty będzie miłą odmianą od materiałów pisanych i również Ty zechcesz się do niej przekonać. Oglądaj moje filmy, komentuj i najlepiej udostępniaj je, abym mógł zwiększać swoje zasięgi, by już wkrótce zostać królem internetu i Youtube’a :D.

Na koniec powiem Ci szczerze, że zamieszczone poniżej filmy są dla mnie bardzo ważne. Chętnie będę do nich wracał w przyszłości, aby przypomnieć sobie jak to słodko było mieć w domu małe dzieci. Miło będzie móc zajrzeć do miejsca, w którym na filmach zobaczę, jak zmieniało się moje życie. Wierzę, że Tobie też się to spodoba.

8 czerwca 2018
Dlatego wiem, że przy dziecku warto mieć psa

Dlatego wiem, że przy dziecku warto mieć psa

Czasem wkurzam się na Welweta niemiłosiernie. Potrafi on wytrącić mnie z równowagi. Zdarzają się chwile, a nawet dni, w których żałuję, że zdecydowałem się na sprowadzenie go do domu. Najmocniej odczuwam to wtedy, gdy pies zjada nam kanapę, niszczy coś nowego, najczęściej przypadkiem, czy zjada ludzkie odchody, a później zadowolony podbiega do mnie, abym mógł to sobie powąchać. Chcę […]