Sto lat, sto lat niech żyje Andrzej nam!

Andrzej skończył roczek! Czy ktoś chce złożyć mu dziś życzenia? Dawajcie, na koniec dnia wrzucę fotkę z podziękowaniami od synka! :D

No i minął nam rok. Minął zadziwiająco szybko. A może nawet przerażająco. Dokładnie rok temu do naszej rodzinki dołączył Andrzej (zobacz na fotce jaki był malutki :D), dzięki któremu blog ten w ogóle powstał. Andrzejkowi złożyliśmy dziś najlepsze życzenia żałując troszkę, że jego pierwsze urodzinki przypadły akurat w czasie przeprowadzki, ale odbijemy sobie to kiedy indziej. W każdym razie tort będzie i tak ;-). No a co do życzeń, to mam nadzieję, że do tych od nas dołączysz swoje również Ty!

Taki byłem mały

Sto lat, sto lat, niech żyje Andrzej nam!

A teraz kilka moich przemyśleń i wniosków, do których doszedłem w czasie tego roku:

  • na świecie nie ma niczego, czym człowiek przejmowałby się bardziej niż swoim dzieckiem
  • dziecko to dla rodzica powód do wielkiej dumy i radości
  • dziecko zmienia i rozwija się tak szybko, że bardzo łatwo przegapić ważne rzeczy, dlatego trzeba zadbać o to, aby mieć dla niego jak najwięcej czasu
  • dziecko przewraca świat do góry nogami
  • świat przewrócony do góry nogami jest wspaniały

A teraz biorę się za przygotowanie filmu, który ma być prezentem i dla synka i dla mojej żony, która to właśnie rok temu w wielkim bólu go rodziła ;-).

Spodobało się? Daj lajka lub udostępnij znajomym. Za każdym razem, kiedy tego nie zrobisz, uronię małą łezkę. A jeśli to zrobisz, to poczujesz same korzyści: zawsze dowiesz się o nowym poście, na FB zobaczysz więcej zabawnych historyjek z naszego życia, no i będziesz mógł obserwować fotki, które wrzucam na Instagram, są tak fantastyczne, że klękajcie narody.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry