Rozweselacz, czyli mój prywatny film rozweselający

Rozweselacz, czyli mój prywatny film rozweselający

Pewnie masz w pamięci kilka filmów czy wspomnień, które na Twojej twarzy zawsze wywołują uśmiech. Mam przynajmniej taką nadzieję.

Ja też mam ich kilka, a ostatnio miałem wielkie szczęście, że moja żona jedną z takich chwil uwieczniła na filmie. Już od jakiegoś czasu raz na parę dni do niego wracałem odtwarzając go na mojej komórce. Zawsze się przy tym uśmiecham.

Dziś postanowiłem wrzucić go na Youtube, aby zawsze mieć możliwość powrotu do tego filmu i obejrzenia go w dowolnej chwili w dowolnym miejscu na ziemi. Mam przy tym nadzieję, że film wywoła również Twój uśmiech :-).

Nie ma nic lepszego, niż śmiech dziecka. Coś fajnego… świetny rozweselacz.

Aż mi szkoda, że w trakcie swojego rozwoju Andrzejek zmieni też sposób śmiania się. Ten jest świetny. Z resztą… posłuchaj.

Spodobało się? Daj lajka lub udostępnij znajomym. Za każdym razem, kiedy tego nie zrobisz, uronię małą łezkę. A jeśli to zrobisz, to poczujesz same korzyści: zawsze dowiesz się o nowym poście, na FB zobaczysz więcej zabawnych historyjek z naszego życia, no i będziesz mógł obserwować fotki, które wrzucam na Instagram, są tak fantastyczne, że klękajcie narody.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry