Jako rodzice przeżywamy wiele wspaniałych chwil. Trzeba jednak przyznać, że tymi, o których szczególnie warto pamiętać są te, kiedy nasze dzieci zaczynają mówić. Słuchamy ich pierwszych słówek, wyczekujemy kolejnych i zastanawiamy się, kiedy dzieci zaczną mówić jakieś sensowne zdania. A wtedy zaczyna się najlepsze.

Już w czasie pierwszych rozmów z moim pierwszym dzieckiem wiedziałem, że część z nich watro uwiecznić. I to właśnie dlatego powstała ta kategoria na moim blogu taty. To tutaj zapisywał będę rozmowy z moimi dziećmi, które niejednokrotnie będą wstrząsające, zabawne lub poruszające. Ja to wiem, Ty pewnie też, bo z pewnością zdarzyło Ci się rozmawiać z Twoim lub czyimś dzieckiem. Przecież wiesz, że to bywa ciekawe.

Fajnie będzie mieć taką pamiątkę :-)

1 października 2018
Słownik andrzejkowo-polski

Słownik andrzejkowo-polski

Kiedy byłem, kiedy byłem małym chłopcem hej. Strasznie bałem bałem się tego, że mając w przyszłości dzieci nigdy nie będę w stanie ich zrozumieć. Ten lęk ciągnął się za mną przez wiele lat. Poznawałem coraz więcej maluchów, obserwowałem dzieci mojej siostry, moich kuzynek czy mojego wujostwa. Lęk narastał, z przerażeniem słuchałem bełkotu wydobywającego się z ust kolejnych maluchów. Bałem […]
20 września 2018
Rozmowy z Synem

Pamiętasz, że babcia poszła do mamy?

Moja rozmowa z Andrzejem w czasie zabawy na huśtawce: – pamiętasz, że babcia poszła do mamy? – tak – a chcesz się jeszcze zobaczyć z babcią? – nie Nie musimy sprzątać. Synek pozamiatał.