Paralaksa tła

Dzień Ojca po raz pierwszy. Pamiętajcie o tatusiach!

Gdy rodził się mój synek, to wiedziałem, że spełnia się jedno z moich największych marzeń. Byłem dumny, szczęśliwy i wzruszony.

Dziś jestem dumny jeszcze bardziej. A to dlatego, że jest we mnie trochę egoisty i lubię, gdy obchodzone są moje święta. No a dziś mamy 23.06, czyli Dzień Ojca. Mój pierwszy!

Wiem, że tygodniowe dziecko nie złoży mi jeszcze życzeń. Ale wiem też, że z pewnością się dziś do mnie uśmiechnie. Spojrzy mi w oczy i znów sprawi, że poczuję się mu tak bardzo potrzebny. A że mam żonę, to i tak dostałem piękny prezent. Zobaczcie z resztą sami.

Andrzej

Tobie z kolei chcę przypomnieć o tym święcie. Chcę też poprosić Cię o to, abyś koniecznie skontaktował się ze swoim ojcem i złożył mu jak najlepsze życzenia.

To nieważne czy żyjecie w zgodzie czy w konflikcie. Dziś jest ten dzień, w którym z tatą trzeba się skontaktować. To doskonała okazja, aby przypomnieć mu o tym, że jest się bardzo wdzięcznym za to, że jest tak wspaniałą i ważną dla Ciebie osobą.

Spodobało się? Daj lajka lub udostępnij znajomym. Za każdym razem, kiedy tego nie zrobisz, uronię małą łezkę.
Zbygniew
Zbygniew
Cześć Jestem szczęśliwy, że chciało Ci się zapoznać z całą treścią tego wpisu. Mam nadzieję, że dobrze Ci się go czytało. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz zamieścić jakiś komentarz do wpisu. Ale pamiętaj - nie spamuj!

4 Komentarze

 1. Zbygniew Anna napisał(a):

  Mój synek też jeszcze nie mówi ale będzie dziś nosił koszulkę z napisem „My dady is a super hero and i’m his biggest fan” 🙂
  Najlepszego!

  • Zbygniew Zbyszek napisał(a):

   Dzięki i pozdrowienia dla tatusia 😉

 2. Zbygniew Mama Laurki napisał(a):

  Nasz tatuś też dostał zdjęcie z napisem ze scrabbli tyle, że „NAJLEPSZY TATA NA ŚWIECIE”. Niestety tu wstawić się nie da. 🙂

  • Zbygniew Zbyszek napisał(a):

   zapraszam do komentarzy na Facebooku 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *