Paralaksa tła

Dzień Ojca po raz pierwszy. Pamiętajcie o tatusiach!

Gdy rodził się mój synek, to wiedziałem, że spełnia się jedno z moich największych marzeń. Byłem dumny, szczęśliwy i wzruszony.

Dziś jestem dumny jeszcze bardziej. A to dlatego, że jest we mnie trochę egoisty i lubię, gdy obchodzone są moje święta. No a dziś mamy 23.06, czyli Dzień Ojca. Mój pierwszy!

Wiem, że tygodniowe dziecko nie złoży mi jeszcze życzeń. Ale wiem też, że z pewnością się dziś do mnie uśmiechnie. Spojrzy mi w oczy i znów sprawi, że poczuję się mu tak bardzo potrzebny. A że mam żonę, to i tak dostałem piękny prezent. Zobaczcie z resztą sami.

Andrzej

Tobie z kolei chcę przypomnieć o tym święcie. Chcę też poprosić Cię o to, abyś koniecznie skontaktował się ze swoim ojcem i złożył mu jak najlepsze życzenia.

To nieważne czy żyjecie w zgodzie czy w konflikcie. Dziś jest ten dzień, w którym z tatą trzeba się skontaktować. To doskonała okazja, aby przypomnieć mu o tym, że jest się bardzo wdzięcznym za to, że jest tak wspaniałą i ważną dla Ciebie osobą.

Dołącz do mnie w Social Mediach
Będzie Ci tam dobrze. Obiecuję.

No i nie zapomnij udostępnić tekstu znajomym

Zbyszek
Zbyszek
Cześć Jestem szczęśliwy, że chciało Ci się zapoznać z całą treścią tego wpisu. Mam nadzieję, że dobrze Ci się go czytało. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz zamieścić jakiś komentarz do wpisu. Ale pamiętaj - nie spamuj!

4 Komentarze

  1. ZbyszekAnna napisał(a):

    Mój synek też jeszcze nie mówi ale będzie dziś nosił koszulkę z napisem „My dady is a super hero and i’m his biggest fan” 🙂
    Najlepszego!

  2. ZbyszekMama Laurki napisał(a):

    Nasz tatuś też dostał zdjęcie z napisem ze scrabbli tyle, że „NAJLEPSZY TATA NA ŚWIECIE”. Niestety tu wstawić się nie da. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do mnie w Social Mediach
Będzie Ci tam dobrze. Obiecuję.

Ta strona używa plików cookies Więcej

Ta strona używa plików cookies korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij