TOP 5 prezentów dla młodego taty

Prezent dla młodego taty

Cześć, trafiłeś na tego bloga poszukując pomysłu na prezent dla młodego taty. Już na starcie chcę Ci powiedzieć, że będę (a może już jestem) młodym tatą, więc sam najlepiej wiem co chciałbym dostać w prezencie. Zachęcam Cię więc do tego, abyś zapoznał się z przygotowaną przeze mnie listą prezentów, które idealnie nadają się dla młodego taty.

Wszyscy doskonale wiemy, że narodziny dziecka to wielka radość, spełnienie marzeń i niewyobrażalnie miłe uczucie, o którym marzy każdy z nas. Tak się jednak składa, że narodziny dziecka to przyrost obowiązków, dużo stresu i coraz mniej czasu na małe przyjemności. Przed narodzinami dziecka wielu młodych facetów spędza sporo czasu na piciu piwa, na wypadach na miasto z kolegami czy też na grze na konsoli. Gdy na świecie pojawia się maluch, to z uwagi na chęć spędzania z nim czasu, na takie atrakcje brakuje i minut i ochoty. Trzeba jednak pamiętać, aby przyjemności tych nie odstawić w 100% na boczny tor. No bo wtedy można zgłupieć.

Dlatego też uważam, że poszukując prezentu dla młodego taty powinieneś skupić się na wyborze czegoś prawdziwie wyjątkowego, czegoś dającego niezapomniane emocje i masę frajdy. Czegoś co podnosi adrenalinę i przypomina obdarowanemu o tym, że jest młody i wciąż może robić szalone rzeczy! I głównie takie prezenty chcę tu przedstawić. Dla równowagi na mojej liście znalazły się jednak także nieco bardziej stateczne prezenty, dla tych z młodych tatusiów, którzy nie są przesadnie skorzy do szaleństw. Zapoznaj się więc z tą listą, ja mam tylko nadzieję, że dzięki niej mój blog parentingowy okaże się dla Ciebie przydatny :-).

1. Motoryzacyjny prezent dla młodego taty

Na pierwszym miejscu chcę przedstawić Ci pomysł, które mnie osobiście przypada do gustu najlepiej. Chodzi o prezent motoryzacyjny, jakim jest przejażdżka sportowym samochodem. Korzystając z wyszukiwarki internetowej z łatwością odnajdziesz kilka sklepów, w których zamówić można vouchery na przejażdżkę niesamowitymi samochodami. Mowa tu o takich cackach jak Lamborghini czy Ferrari. Chyba nikomu nie muszę mówić, że każdy facet lubi szybkie samochody i dla każdego faceta jazda Ferrari będzie czymś niesamowitym. Sądzę, że narodziny dziecka to jedna z tych okazji, które warto uczcić właśnie za kółkiem motoryzacyjnej bestii.

2. Lotniczy prezent dla młodego taty

Kolejny z tych prezentów, które budzą ogromne emocje. Nie mam tu na myśli latającego drona czy przelotu z Katowic do Gdańska ;-). Mam na myśli coś, co podnosi poziom adrenaliny w stopniu niewyobrażalnym. A mianowicie skok z samolotu ze spadochronem. Podobnie jak w przypadku przejażdżek sportowymi samochodami, tak i tu, w necie znajdziesz wiele ofert firm organizujących takie atrakcje. Sądzę, że takie przeżycie nabuzowałoby mnie dobrymi emocjami. Pewnie nie tylko mnie, ale też masę innych młodych ojców.

skok ze spadochronem

3. Relaksujący prezent dla młodego taty

Było o emocjach i mocnych przeżyciach, więc teraz zejdźmy na ziemię i pomówmy o czymś bardziej spokojnym. Na zdrowy rozsądek prezent w postaci weekendu w hotelu ze SPA, to rozwiązanie, które powinno przypaść do gustu kobiecie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystał z niego również tata. Zwłaszcza, jeśli na weekend będzie mógł udać się ze swoją żoną. To może być ciekawa opcja prezentowa pozwalająca parze młodych rodziców na złapanie nowych sił do życia. Tyle tylko, że z tym prezentem częściowo łączy się ten oklejny, a mianowicie…

4. Odciążający prezent dla młodego taty

To jasne jak słońce, że młodzi rodzicie bardzo potrzebują pomocy. Nie mówię tu o wsparciu finansowym czy mentalnym 😀 Mówię o pomocy w bardzo prostych rzeczach, takich jak: zrobienie obiadu, posprzątanie, umycie okien, wyjście do sklepu czy odebranie paczki z poczty. Jeśli chcesz zrobić miły i pożyteczny prezent młodemu tacie, to spróbuj go nieco odciążyć oferując mu swoją pomoc. Kto wie, może kiedy dziecko troszkę podrośnie, to zechcesz nawet zaopiekować się nim przez weekend dając tacie i mamie czas na odpoczynek.

5. Modny prezent dla młodego taty

Nie chciałem przedstawiać tutaj oczywistych prezentów takich jak spinki z fotką dziecka, albumu fotograficznego czy książki o tym, jak być dobrym ojcem. O tym możesz poczytać gdzie indziej. Coś związanego z dzieckiem muszę jednak przedstawić. I tu z pomocą przychodzą mi fajne t-shirty czy bluzy z radosnymi napisami: jestem ojcem, młody ojciec, najlepszy tata na świecie czy mam wspaniałego synka. Sam chętnie dostałbym taką bluzę, najlepiej z kapturem 😉

Kończąc już – jeśli komuś bliskiemu narodziło się dziecko, to pamiętaj, że prezent należy dać nie tylko młodej matce i dzieciątku, ale też młodemu tacie, który równie mocno na niego zasługuje. Pamiętaj, aby nie kupować mu nudnego krawata, szarego swetra czy kolejnej książki. Postaw na coś wyjątkowego, coś co da mu sporo frajdy!

Spodobało się? Daj lajka lub udostępnij znajomym. Za każdym razem, kiedy tego nie zrobisz, uronię małą łezkę.

1 komentarz do “TOP 5 prezentów dla młodego taty”

  1. Moim zdaniem bluza itp. to bardzo fajny pomysł, ale można sobie samemu to sprezentować natomiast punkt 4 wymiata!!!!! Nie ma nic na świecie, co mogłoby pokazać jak bardzo komuś na kimś zależy niż bezwarunkowa pomoc!!!!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *