Badania połówkowe – nadal wszystko jest w porządku

Badania połówkowe - nadal wszystko jest w porządku

Ale ten czas zapierdziela, nawet się nie obejrzałem, a już luty i nadszedł czas na drugie padania prenatalne. Gdybyście chcieli wiedzieć to dostając skierowania na te badania przysługują Wam one w całej ciąży dwu lub trzykrotnie, w klinice mogą Wam tego nie powiedzieć, więc ja Wam to mówię. My byliśmy dwa razy i trzeci się nie wybieramy, szkoda młodego naświetlać, zwłaszcza że wszystko jest w tej chwili w porządku.

No właśnie – prawdziwi z nas szczęściarze. Synek prawidłowo się rozwija (tak, to już na 100% synek), wszystko sprawnie mu rośnie, po tatusiu ma dużą głowę, serduszko bije aż miło i wygląda na to, że nie będzie nam już fundował żadnych ostrych jazd. No, ale nie zapeszajmy.

W klinice chyba za 100zł zakupiliśmy filmik z badania, a w gratisie dostaliśmy cztery fotki w 3d. Powiem Wam, że fajna sprawa i pomimo dość dużego wydatku warto to sobie zafundować. Fajna pamiątką, którą kiedyś można pokazać dziecku, aby zrozumiało jakie było kiedyś brzydkie. No bo ładne to nie jest 😀 A w sumie: takie brzydkie, że aż ładna 😉

PS.

Muszę kupić aparat cyfrowy, bo straszne lipne te fotki wrzucam

Spodobało się? Daj lajka lub udostępnij znajomym. Za każdym razem, kiedy tego nie zrobisz, uronię małą łezkę.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *