Piwo bezalkoholowe Bavaria dla kobiet w ciąży i mam karmiących

Piwo bezalkoholowe Bavaria dla kobiet w ciąży i mam karmiących

Dziś za oknem co prawda szaro i buro, ale nie da się ukryć, że w ciągu ostatnich tygodni zdarzyły się już dwa słoneczne weekendy, które mocno zapowiedziały nam nadchodzącą wiosnę. A to skłoniło mnie do napisania tego tekstu, który z uwagi na swoją tematykę bliski jest mojemu sercu :D.

A wszystko dlatego, że moją ulubioną witaminą jest Witamina P, jak Piwo. I będąc kobietą w ciąży czy też karmiącą piersią z pewnością odczuwałbym wielki brak smaku tego trunku, zwłaszcza w okresie letnim. Chłodne piwko wypite w upalny dzień to coś pięknego.

Chyba nikt z nas tu obecnych nie chciałby, aby jakakolwiek kobieta w ciąży czy mama karmiąca piła alkohol. Jakikolwiek i w jakiejkolwiek ilości. Dlatego przychodzę do Ciebie z tym wpisem, który uzmysłowi Ci jakie piwo bezalkoholowe śmiało wypić może kobieta w ciąży czy mama karmiąca.

I chodzi mi tutaj o piwo całkowicie bezalkoholowe o smaku zbliżonym do smaku normalnego piwa.

Nie o owocowy, gazowany soczek, który serwują nam polskie marki.

Nie o jakiegoś Leszka Free, który ma poniżej 0.5% alkoholu.

I także nie o karmelowe piwo, które ma w sobie 0.5% alkoholu.

Trochę mnie śmieszy, że piwa z zawartością alkoholu <0.5% nazywane są bezalkoholowymi. To tak jak ja zdradzałbym żonę średnio rzadziej, niż z jedną na sto poznanych kobiet, a później nazywałbym się wiernym mężem, bez skazy.

W necie można wyczytać, że te 0.5% nie dociera do krwi, gdyż jest trawione, przez co niby można je pić. Ja tak jednak nie uważam. Może jestem zbyt radykalny, ale sądzę, że żadna karmiąca mama i żądna kobieta w ciąży nie powinna świadomie pić czy jeść czegokolwiek, w czym jest alkohol.

Na szczęście na wymienionych powyżej produktach świat się nie kończy. Jest jeszcze jedno rozwiązanie, które osobiście mocno mnie zszokowało, w pozytywnym sensie. Jest nim piwo bezalkoholowe Bavaria, które wypić można w ciąży mając świadomość, że pije się piwko, które ma w sobie faktycznie 0% alkoholu. W dodatku świetnie smakuje, przypominając smak piwa, jakie znało się przed ciążą.

Piwo Bavaria bezalkoholowe dla kobiet w ciąży

Piłem i szczerze polecam. Piła je również moja żona. Oboje zwyczajnie nie spotkaliśmy się z innym piwem alkoholowym, które byłoby tak dobre. Spójrzcie na jego skład, słód jęczmienny ponoć bardzo dobrze działa na laktację. Nic tylko pić :D.

Bavaria bez alkoholu, ale ze słodem jęczmiennym

Gdzie kupić piwo bezalkoholowe Bavaria?

Skoro już narobiłem Ci apetytu na to piwko bezalkoholowe dla kobiet w ciąży i mam karmiących, to nie zostawię Cię z brakiem informacji odnośnie tego, gdzie można je kupić.

Z mojego doświadczenia wynika, że piwo to łatwo dostać można w marketach Carrefour.

Na bazie informacji znalezionych w sieci mogę powiedzieć, że piwa te podobno sprzedawane są również w Makro, Tesco i w marketach Piotr i Paweł. Ja jednak tego nie potwierdzam. Dzięki czytelniczkom wiem jeszcze, że piwo to kupić można w supermarketach Auchan.

My mamy pod nosem Carrefoura, więc nie szukam guza gdzie indziej.

Jeśli lubisz piwko, smakuje Ci Bavaria i wiesz gdzie jeszcze można ją kupić, to daj znać. Możesz tym sprawić wielką przyjemność jakiejś kobiecie, której właśnie zwiększyłem apetyt na piwo :D. A może znasz inne piwo totalnie bezalkoholowe, które świetnie smakuje i może stanowić alternatywę dla Bavarii?

Spodobało się? Daj lajka lub udostępnij znajomym. Za każdym razem, kiedy tego nie zrobisz, uronię małą łezkę. A jeśli to zrobisz, to poczujesz same korzyści: zawsze dowiesz się o nowym poście, na FB zobaczysz więcej zabawnych historyjek z naszego życia, no i będziesz mógł obserwować fotki, które wrzucam na Instagram, są tak fantastyczne, że klękajcie narody.

5 komentarzy do “Piwo bezalkoholowe Bavaria dla kobiet w ciąży i mam karmiących”

  1. Lech Free jest do 0,5% alkoholu a warka 0% jest bezalkoholowa. Słuszna uwaga ze piwa z tym zakresem alkoholu sa nazywane bezalkoholowymi.

  2. Obecnie tez można kupić je w żabce 🙂 tyle, ze wychodzi średnio 2 zł drożej wychodzi niż np w auchanie. Jest w wersji wit oraz oryginalnej (w auchanie również jabłkowa 🙂
    Mąż znalazł, obecnie jestem w 7 miesiącu ciąży i od czasu do czasu pije, rewelacja! Potwierdzam.. smak dobrego piwa ma w 100%.
    Pozdrawiam

  3. Chyba to piwo mi smakowało najbardziej i czasem się nim wspieram jak mam problem z nerkami, dla ich lepszego oczyszczenia. Ogólnie słód jęczmienny jest bardzo dobry dla kobiet karmiących, chociaż osobiście wolałam go w lactosanie niż w piwie. Efekt był bardzo dobry, bo ilość mleka szybko się zwiększyła, a nikt na mnie źle nie patrzył, że piję piwo karmiąc, nawet jeśli jest bez alkoholu.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry