Na blogu może być mnie troszkę mniej

Na blogu może być mnie troszkę mniej

U nas masakryczne zamieszanie.

Wywiezienie naszych rzeczy ze starego mieszkania do nowego.

Przeprowadzka z Tarnowskich Gór do Częstochowy. Chwilowa.

Teraz oczekiwanie na załatwienie spraw u notariusza, aby móc „wejść” do nowego mieszkania.

Następnie odświeżenie mieszkanka, pomalowanie, rozpakowanie rzeczy i wprowadzenie się.

A wszystko to będzie na mojej głowie, bo na zatrudnienie malarzy zwyczajnie nie mam kasy.

W związku z tym w najbliższym okresie mogę nie mieć czasu na to, aby publikować kolejne wpisy na blogu. Będę bowiem tyrał przy ogarnianiu mieszkania, a dodatkowo muszę jeszcze mieć rękę na pulsie w kwestii spraw zawodowych. Mam tylko nadzieję, że ta przerwa od blogowania jakoś bardzo mi się nie spodoba i po przeprowadzce będę miał siłę i ochotę, aby znowu pisać.

W każdym razie chciałem Ci wrzucić tutaj fotkę miejsca, z którego dziś pracuję. To ogródek u moich rodziców. I wierz lub nie, ale miejsce to jest dla mnie doskonałą motywacją do szybkiego remontu. Bo jest tu tak fajnie, że można się szybko przyzwyczaić, a wtedy nie będzie mi się chciało wracać do mieszkania ;-). W tle zdjęcia widać nawet Andrzejka, który dobrze bawi się na huśtawce.

Praca w ogrodzie

Spodobało się? Daj lajka lub udostępnij znajomym. Za każdym razem, kiedy tego nie zrobisz, uronię małą łezkę. A jeśli to zrobisz, to poczujesz same korzyści: zawsze dowiesz się o nowym poście, na FB zobaczysz więcej zabawnych historyjek z naszego życia, no i będziesz mógł obserwować fotki, które wrzucam na Instagram, są tak fantastyczne, że klękajcie narody.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry