Metryczki dla dziecka

Ale Ty masz szczęście! Właśnie trafiłeś w miejsce, w którym kupisz fantastyczne, niepowtarzalne, oryginalne i zwyczajnie wprost cudowne metryczki urodzeniowe dla dziecka. Sprawdź moją ofertę, wybierz swój ulubiony wzór i złóż zamówienia, a już ja dopilnuję tego, aby zamówiona metryczka dla dziecka ekspresowo trafiła na wskazany przez Ciebie adres. No to do dzieła!

Dobrze wiemy, że narodziny dziecka są chwilą magiczną, którą z wielkim wzruszeniem wspominać będziemy do końca życia. Niezależnie od tego, czy właśnie zostaliśmy rodzicami, dziadkami czy też wujkami. W mojej ocenie warto pamiętać o tym dniu, a także o jego szczegółach. Właśnie dlatego chciałem zachęcić Cię do zakupu pięknej, specjalnie projektowanej metryczki dla dziecka, którą traktować można nie tylko jako pamiątkę, ale też jako prezent dla świeżo upieczonych rodziców. Zaprojektowana przez nas metryczka dla dziecka na urodziny przedstawia informacje takie jak: imię i nazwisko dziecka, datę i godzinę urodzenia, a także wzrost i wagę malucha. Dodatkowo zastanowić można się nad uzupełnieniem jej o kolejne informacje, takie jaki: ciekawy cytat, punkty w skali apgar czy to, jaka w danym dniu była pogoda ;-). W ofercie mamy kilka metryczek, które zostały przez nas specjalnie zaprojektowane, aby trafić w gust każdego Klienta. Z doświadczenia wiem, że oferowane przez nas metryczki świetnie prezentują się w każdym pokoju dodając mu uroku i klasy. Jestem przekonany, że świetnie zaprezentuje się również nad łóżkiem dzieciątka, które właśnie się urodziło. Zrób mu ten prezent, z pewnością za paręnaście lat szczerze Ci za niego podziękuje!

metryczkidladziecka.pl

Metryczki dla dziewczynek

Jak już zdążyłeś zauważyć w naszej ofercie znajdują się metryczki dla dziewczynek, które zaprojektowane zostały z myślą specjalnie o nich. Są eleganckie, mają klasę, a swoją kolorystyką z pewnością przypadną do gustu każdej malutkiej dziewczynce, a także jej mamie, która z radością udoskonali wygląd dziewczęcego pokoju taką właśnie pamiątką. Mam nadzieję, że wśród wielu metryczek przedstawionych powyżej znalazłeś taką, która idealnie nada się dla Twojej dziewczynki, jeśli byłoby inaczej, to daj znać. Chętnie przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt!

Metryczki dla chłopców

Przygotowując nasze świetne pamiątki dla dzieci nie mogliśmy zapomnieć o metryczkach dla chłopców. Sam z resztą o to zadbałem, a to dlatego, że jestem chłopcem i sam chętnie chciałbym dziś zerknąć na tego typu metryczkę, która mogłaby przypominać mi o najważniejszych informacjach o Zbyszku, który właśnie się urodził. Metryczki dla chłopców przygotowane zostały w męskich kolorach i charakteryzują je nieco inne wzory, bardziej chłopięce. Przejrzyj je i wybierz swoją ulubioną. Jeśli jednak nic nie przekona Cię w 100%, to pisz śmiało, przygotujemy dla Ciebie coś ekstra!

Obrazki i kartki z okazji narodzin dziecka

Wiele osób poszukując pomysłów na prezent z okazji narodzin dziecka myśli o tym, aby zdecydować się na zakup jakiegoś rodzaju zdjęć lub kartek urodzinowych mających stanowić pamiątkę o narodzinach pociechy. Doskonale rozumiem tę ideę, aczkolwiek wydaje mi się, że zdecydowanie trwalszym i fajniejszym pomysłem jest zakup metryczki dla dziecka. Metryczka taka nie tylko spełnia tę samą rolę, co obrazek czy tradycyjna kartka, ale jest też czymś więcej. Czymś, co można powiesić na ścianie, czymś co towarzyszyć może nam przez lata i czymś, na co dorastające dziecko może patrzeć wspominając podstawowe informacje o sobie z dnia narodzin nawet po wielu latach. Jeśli więc zastanawiasz się nad zakupem obrazka czy kartki z okazji narodzin dziecka, to weź pod uwagę również oferowane przeze mnie metryczki, które zdobyły sympatię wielu już osób, które postanowiły je u mnie zamówić!

Prezent dla taty z okazji urodzin dziecka

Jako ojciec i jako mężczyzna często spotykam się z pytaniami o to, co kupić w prezencie tacie z okazji narodzin dziecka. Ludzie myślą, że facet potrzebuje ekstremalnych przeżyć, że potrzebna jest mu adrenalina, alkohol czy nie wiadomo co jeszcze. A mało kto pomyśli o tym, że każdy facet może być zainteresowany tym, aby otrzymać prezent, który przypominał będzie mu jego dzieciątku z dnia urodzin. Wydaje mi się więc, że metryczki dla chłopców czy dziewczynek to idealna opcja. Są one starannie wykonane, trwałe, duże, czytelne i zawsze można na nie zerknąć chcąc przypomnieć sobie o tym, jakie wymiary miało nasze dziecko w dniu urodzin. Mało tego, jako zmęczony ojciec mogę powiedzieć, że czasami da się zapomnieć datę urodzin dziecka, a z taką metryczką w formie prezentu dla taty z okazji narodzin dziecka zapomnieć o tym się zwyczajnie nie da.

Prezent dla mamy z okazji narodzin dziecka

Jeśli w przypadku facetów można wmawiać sobie, że mogą nie lubić tego typu prezentów, to w przypadku kobiet jest to akurat całkowicie pozbawione sensu. Kobiety, a zwłaszcza mamy, uwielbiają podarunki, które przypominają im o ich pociechach. Jeśli więc szukasz prezentu dla młodej mamy z okazji narodzin dziecka, to zdecydowanie pochylić powinieneś się nad propozycją metryczek znajdujących się w moim sklepie. Są one nie tylko doskonałą pamiątką, ale też piękną ozdobą, która świetnie dopasuje się do każdego wnętrza i podkreśli to, że dane terytorium należy do konkretnego malucha. Najważniejsze informacje o dziecku będą w tym przypadku dla mamy codziennym powodem do wspomnień i powrotu do radosnego dnia, w którym dołączył do niej ukochany maluch.

Prezent z okazji narodzin córki

Przygotowując zestaw metryczek dla dzieci dostępnych w sklepie chciałem zadbać o to, aby znalazły się tutaj zarówno metryczki projektowane z myślą o chłopcach, jak i o dziewczynkach. Jestem przekonany, że wśród wielu wzorów metryczek znajdziesz taki, który idealnie pasował będzie do Twojej córeczki. Śmiało możesz taką metryczkę zamówić, a ja zadbam o to, aby w idealnym stanie trafiła ona do Twoich rąk. Następnie zawiesisz ją w widocznym miejscu i z uśmiechem na ustach będziesz na nią spoglądać.

Prezent z okazji narodzin syna

Jak już wspomniałem metryczki urodzeniowe zaprojektowane zostały również dla chłopców. Jestem przekonany, że w przyszłości Twój synek będzie bardzo zadowolony, gdy będzie mógł zerknąć na metryczkę, którą specjalnie dla niego zamówiłeś. Przypomni sobie ile ważył, ile miał wzrostu nie będzie mógł uwierzyć, że jest już taki duży. Mało tego, jestem przekonany, że metryczka spodoba mu się tak bardzo, że kiedy będzie miał już swoje własne dziecko, to również zechce mu taką zorganizować!

Śmieszny prezent na narodziny dziecka

Jeśli masz oczekiwania, zgodnie z którymi chcesz kupić jakiś śmieszny prezent na urodzenie dziecka, to myślę, że śmiało możesz się ze mną skontaktować, aby przygotować dla Ciebie jakąś specjalną edycję metryczki urodzeniowej z wesołymi i zabawnymi akcentami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przy projekcie wykorzystać jakieś Twoje pomysły. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby metryczka miała formę nieco bardziej humorystyczną, to śmiało się ze mną skontaktuj, z pewnością razem wymyślimy coś całkiem śmiesznego, a zarazem fajnego!

Prezent dla babci i dziadka z okazji narodzin wnuka

Chcę nadmienić, że oferowane w tym sklepie metryczki dziecięce wcale nie muszą znajdować się w domu, w który mieszka nowo narodzone dziecko. Śmiało można traktować je jako prezent dla babci czy dziadka, którzy metryczkę ową mogą otrzymać, by powiesić ją we własnym domu. Każdy dziadek i każda babcia kocha swojego wnuka. Jestem przekonany, że tego typy metryczka byłaby przez nich radośnie przyjęta, a następnie powieszona w ważnym miejscu domu, aby móc czasem zerknąć na nią i powspominać, jakie to wnuczątko było kiedyś malutkie!

Prezent od babci na narodziny wnuka

Na koniec już chciałem wspomnieć, że na moją stronę trafia wiele babć zastanawiających się nad tym, co kupić w prezencie zięciowi, córce czy wnuczkowi po jego narodzinach. Pomysłów każdy z pewnością może mieć bez liku i według mnie warto z nich korzystać. Nigdy jednak nie stawiałbym na to, aby wybrać jeden prezent, zawsze dobrze jest mieć ich kilka. A wśród nich zadbać należy właśnie o metryczkę urodzeniową, która przez każdego zawsze ciepło i radośnie jest odbierana. Jestem przekonany, że podobnie będzie w Twoim przypadku!

Przewiń do góry