Metryczki dla dziecka

Dobrze wiemy, że narodziny dziecka są chwilą magiczną, którą z wielkim wzruszeniem wspominać będziemy do końca życia. Niezależnie od tego, czy właśnie zostaliśmy rodzicami, dziadkami czy też wujkami. W mojej ocenie warto pamiętać o tym dniu, a także o jego szczegółach. Właśnie dlatego chciałem zachęcić Cię do zakupu pięknej, specjalnie projektowanej metryczki dla dziecka, którą traktować można nie tylko jako pamiątkę, ale też jako prezent dla świeżo upieczonych rodziców. Zaprojektowana przez nas metryczka dla dziecka na urodziny przedstawia informacje takie jak: imię i nazwisko dziecka, datę i godzinę urodzenia, a także wzrost i wagę malucha. Dodatkowo zastanowić można się nad uzupełnieniem jej o kolejne informacje, takie jaki: ciekawy cytat, punkty w skali apgar czy to, jaka w danym dniu była pogoda ;-). W ofercie mamy kilka metryczek, które zostały przez nas specjalnie zaprojektowane, aby trafić w gust każdego Klienta. Z doświadczenia wiem, że oferowane przez nas metryczki świetnie prezentują się w każdym pokoju dodając mu uroku i klasy. Jestem przekonany, że świetnie zaprezentuje się również nad łóżkiem dzieciątka, które właśnie się urodziło. Zrób mu ten prezent, z pewnością za paręnaście lat szczerze Ci za niego podziękuje!

Metryczki dla dziewczynek

Jak już zdążyłeś zauważyć w naszej ofercie znajdują się metryczki dla dziewczynek, które zaprojektowane zostały z myślą specjalnie o nich. Są eleganckie, mają klasę, a swoją kolorystyką z pewnością przypadną do gustu każdej malutkiej dziewczynce, a także jej mamie, która z radością udoskonali wygląd dziewczęcego pokoju taką właśnie pamiątką. Mam nadzieję, że wśród wielu metryczek przedstawionych powyżej znalazłeś taką, która idealnie nada się dla Twojej dziewczynki, jeśli byłoby inaczej, to daj znać. Chętnie przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt!

Metryczki dla chłopców

Przygotowując nasze świetne pamiątki dla dzieci nie mogliśmy zapomnieć o metryczkach dla chłopców. Sam z resztą o to zadbałem, a to dlatego, że jestem chłopcem i sam chętnie chciałbym dziś zerknąć na tego typu metryczkę, która mogłaby przypominać mi o najważniejszych informacjach o Zbyszku, który właśnie się urodził. Metryczki dla chłopców przygotowane zostały w męskich kolorach i charakteryzują je nieco inne wzory, bardziej chłopięce. Przejrzyj je i wybierz swoją ulubioną. Jeśli jednak nic nie przekona Cię w 100%, to pisz śmiało, przygotujemy dla Ciebie coś ekstra!