Szukasz pomysłu na wakacje? Wybierz się na zagraniczną pielgrzymkę!

Szukasz pomysłu na wakacje? Wybierz się na zagraniczną pielgrzymkę!

Trwały właśnie w gorącym okresie wakacyjnym, w którym każdy gdzieś wyjeżdża. Z przykrością patrzę na tych urlopowiczów, którzy planując wakacje za kilka tysięcy złotych dbają tylko o to, aby wybrać się do ciepłego kraju, w którym leżeć będą na leżaczku popijając drinka, który należy im z uwagi na to, że wykupili opcję all inclusive. Wiem, że moje podejście może Cię zdziwić, ale zwyczajnie nie rozumiem tego, że można wydać kupę siana, polecieć do nieznanego kraju i nie skorzystać z możliwości zwiedzenia go uznając, że płaszczenie dupy jest bardziej atrakcyjne. Ok, rozumiem, że można chcieć odpocząć, odstresować się i odmóżdżyć. A nawet trzeba. Ale proponuję, aby te swoje wakacje podzielić na dwie części, pierwszą niech będzie relaks, a drugą z kolei poznawanie obcych miejsc i kultur.

Dziś chciałem rzucić Ci inspirację do ciekawego pomysłu na urlop. W tytule widziałeś już, że piszę o pielgrzymce. Uspokój się, wcale nie sugeruję, aby dymał na piechotę do Watykanu. Chciałem pokazać Ci coś o wiele ciekawszego.

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale w Polsce funkcjonuje wiele biur podróży organizujących pielgrzymki zagraniczne. Wyjazdy takie zbliżone są do tradycyjnego urlopu, z tym, że zawierają w sobie ofertę zwiedzania wybranego kraju z nastawieniem na miejsca związane z Chrystusem. Modne są tu pielgrzymki tytułowane jako takie, na których podąża się śladami Chrystusa. I sądzę, że są one godne uwagi.

Takie pielgrzymki zagraniczne z Apostolos.pl dają nam możliwość zwiedzenia praktycznie całego świata, z wybranym biurem pielgrzymkowym wybrać możesz się do: Brazylii, Argentyny, Meksyku, Fatimy, Grecji, Rzymu czy do Ziemi Świętej na jedną z wspomnianych wcześniej tras za śladami Pana Jezusa.

Zdaję sobie sprawę z tego, że pielgrzymki zagraniczne nie są tanie, trzeba bowiem zapłacić i za transport i za noclegi, ale wydaje mi się, że są bardzo ciekawą opcją dla osób poszukujących fajnego pomysłu na wakacje. Przemyśl go, a być może i Ty zdecydujesz się na odwiedzenie wielu wspaniałych miejsc, co da Ci z pewnością większą satysfakcję, niż ciągłe leżenie z drinkiem w ręce.

Spodobało się? Daj lajka lub udostępnij znajomym. Za każdym razem, kiedy tego nie zrobisz, uronię małą łezkę.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *