Andrzej, jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili! [część 1]

Andrzej, jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili! [część 1]

Podejrzewam, że powodów do dumy z mojego synka będę miał wiele. I po namyśle stwierdziłem, że te z nich, które uda mi się uwiecznić w formie VIDEO publikowane będą na tym blogu. Wierzę, że rozbawią i Ciebie, i moją rodzinkę, która też tu zagląda i chętnie zobaczy jak fajnie rozwija się nasz synek.

Na pierwszy rzut idzie film, który nakręciłem już jakiś czas temu, bo w kwietniu.

Andrzej od jakiegoś czasu bardzo fajnie reaguje na lecącą muzykę, zaczyna się gibać, ruszać, skakać i machać rączkami. On zwyczajnie tańczy. I robi to bardzo fajnie. On mi tym po prostu imponuje.

Ja Ci synku życzę, abyś tę chęć i zdolność do tańca zachował na całe życie, bo taniec to fajna sprawa, można się wyżyć i nawiązać dobre relacje z kobietami :D. Nie idź moimi śladami i na dyskotekach nie zajmuj się podpieraniem ścian. Rób coś ciekawszego :D.

Spodobało się? Daj lajka lub udostępnij znajomym. Za każdym razem, kiedy tego nie zrobisz, uronię małą łezkę. A jeśli to zrobisz, to poczujesz same korzyści: zawsze dowiesz się o nowym poście, na FB zobaczysz więcej zabawnych historyjek z naszego życia, no i będziesz mógł obserwować fotki, które wrzucam na Instagram, są tak fantastyczne, że klękajcie narody.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry